Szpital – oddział

CHIRURGIA OGÓLNA

"

Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

(Oddział Leczenia Jednego Dnia)

Najważniejszym celem dla zespołu lekarzy pracujących w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jest odpowiednio dobrane leczenie. Dlatego Centrum Medyczne Zacisze posiada salą operacyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych , salę wybudzeń, salami chorych dla pacjentów po zabiegach.
Operacje przeprowadzane są pod opieką specjalisty Anestezjologa , w zależności od potrzeb w znieczuleniu miejscowym, zewnątrzoponowym lub ogólnym.
W związku z tym, że dla większości Pacjentów, pobyt w szpitalu oraz fakt zabiegu jest sytuacją stresującą, dokładamy wszelkich starań, by Pacjent nie tylko czuł, że jest w dobrych rękach, ale również posiadał niezbędną wiedzę dotyczącą przygotowania do zabiegu, samego zabiegu oraz tego, jak będzie wyglądał czas rekonwalescencji pooperacyjnej.

Operacje przeprowadzane są pod opieką Specjalisty Anestezjologa
Lek.med. Radosława Lipskiego.

W oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej wykonujemy:

01

02

03

04

05

Szpital jednego dnia

Szpital jednego dnia daje możliwość Pacjentowi korzystania z zabiegów w komfortowych warunkach, bez czekania, oraz szybkiego powrotu do domu, żeby czas rekonwalescencji mógł upływać w znanych domowych warunkach.